Soutež Vigor

Soutěž na 3. jamce

Soutěž se společností Vigor na jamce číslo 3

Vítěz celoroční soutěže získá velký balíček produktů doplňkové výživi od společnosti Vigor.

Na každém turnaji bude vyhodnocen nejlepší hráč systémem součtu brutto + netto stablefordových bodů na 3. Jamce, který získá proteinoví doplněk stravy od společnosti Vigor.Do konečného pořadí se bude započítávat pět nejlepších brutto + netto výsledků na jamce číslo 3 každého hráče soutěže se bude odehrávat na 7 turnajích jednotlivců v základní části). V případě rovnosti bodů bude rozhodovat nižší HCP hráče.

Pořadí Hráč Celkem Golf Resort Karlštejn Casa Serena Penati Legend Penati Heritage Fontana Golf Club PGA National Prague Oaks Albatross Golf Resort Casa Serena WAGC Malaysia
NETOLICKÝ Tomáš 18 3 3 0 4 3 5
HANZL Robert 18 0 3 3 3 4 5 3
BÍLEK Petr 20 4 5 4 2 2 2 4 3
MATULA Miloš 5 5 0
DĚDEK Petr 23 6 0 3 5 2 5 3 0 4
ČERVINKA Adolf 18 2 1 4 0 0 3 5 1 4
CULEK Jan
CULEK Adam
BŘEZINA Jiří 19 4 3 4 4 4
KUPKA Jan 21 4 5 2 3 4 5 3 1
NOVÁK Vladimír 22 2 3 5 4 5 5 3
VALDAUF Karel 13 3 2 1 2 5 1
VAGNER Karel 1 1
KARAS Miroslav 3 0 3
PALKA Peter 23 3 4 7 0 5 3 4
KMENT Miloslav 24 4 5 4 5 4 5 5 3
HRUBÝ Václav 21 0 3 1 7 0 5 3 3
FIALA Richard 13 3 1 4 5
BROŽ Jiří 3 0 0 3 0
KAMENÍČEK Jan 19 2 3 1 1 6 5 3
CHARVÁT Martin 16 2 2 5 2 5
HAVELKA Miroslav 20 0 5 4 3 4 4 3
ČERVENÝ Josef 19 4 1 4 5 3 3 3
BÍLEK Luboš 21 4 3 4 3 4 4 2 5
VODSEĎÁLEK Tomáš 15 4 1 4 1 2 2 0 3
KONEČNÝ Jiří 3 0 3 0
JAROŠ Zdeněk 12 4 0 0 4 4
DROZD Lukáš 3 3
HYSKÝ Jan 18 2 3 2 5 4 3 3
SVĚCENÝ Petr 15 3 3 1 5 3
VODIČKA Petr 0
MACHÁČEK Vladimír 5 2 3
JANEBA Pavel 5 5
PAVLÍK Jan 8 5 3
FOLTÁN Jiří 24 2 3 5 5 4 5 5
VODSEĎÁLEK Adam 19 0 1 2 5 6 1 5
BERAN Aleš 15 2 3 2 4 0 4 2
HAIS Jan 6 6
HOŘEJŠÍ Miroslav 3 3
ŠMICER Vladimír 1 1
PAVLICA Martin 16 0 3 3 3 4 3 1
ZNOJIL Michal 5 5
BERGER Patrik 4 4
KRAMERIUS Michal 5 3 2
JAROLÍM Vlastimil
BARTOŇ Tobiáš 6 6
KAFKA Marek 19 2 3 4 5 5
SRB David 24 4 5 2 5 4 5 5
VRANA Hynek 15 4 5 3 3
SYNEK Radim 7 7
HABURA Jiří 15 3 2 0 2 4 4
SCIRANKA Milan 22 4 3 2 5 2 4 5 1 4
JAROLÍM Karel
ROUDENSKÝ Petr 11 5 3 3
IVAN Libor 4 1 3
KOHOUT Radek 4 4
PÁLKA Jozef 11 4 3 4
BABČÁK Peter 12 0 3 1 0 5 0 3
ORÁVIK Peter 4 4 0
HEIDLER Milan 1 1
NOS Marek
PAVELEC Petr 3 3
KUKLOVSKÝ Alexander 2 0 2
HORA Tomáš 6 3 3
VOŠVRDA Petr 2 2
SYMERSKÝ Jiří 2 2
HENSL Petr 2 2
JÍZDNÝ Tomáš 4 4
MÍČA Pavel 0
LHOTKA Petr 5 5
SKRČENÝ Jiří 5 5
TOPOL Milan 1 1
ROSENKRANZ Jan 3 3