Soutež Max Drive

Soutěž na 14. jamce

Soutěž s Max Drive na jamce číslo 14

Vítěz celoroční soutěže získá speciální keramickou ochranu laku vozu od společnosti Max Drive v hodnotě 12.000 Kč.

Na každém turnaji bude vyhodnocen nejlepší hráč systémem součtu brutto + netto stablefordových bodů na 14. Jamce, který získá poukaz na mytí vozo od společnosti Max Drive v hodnotě 1999 Kč. Po každém turnaji bude aktualizován celoroční žebříček. Do konečného pořadí se bude započítávat pět nejlepších brutto + netto výsledků na jamce číslo 14 každého hráče (soutěže se bude odehrávat na 7 turnajích jednotlivců v základní části). V případě rovnosti bodů bude rozhodovat nižší HCP hráče.

Pořadí Hráč Celkem Golf Resort Karlštejn Casa Serena Penati Legend Penati Heritage Fontana Golf Club PGA National Prague Oaks Albatross Golf Resort Casa Serena WAGC Malaysia
NETOLICKÝ Tomáš 15 3 1 1 6 0 4
HANZL Robert 20 5 5 2 3 2 3 4
BÍLEK Petr 21 4 5 4 0 4 2 4 3
MATULA Miloš 6 1 5
DĚDEK Petr 17 3 5 1 3 4 1 2 1 0
ČERVINKA Adolf 17 3 0 0 1 4 5 4 0 0
CULEK Jan
CULEK Adam
BŘEZINA Jiří 12 1 5 2 2 2
KUPKA Jan 16 5 3 0 4 2 1 2 0
NOVÁK Vladimír 21 3 5 4 4 1 2 5
VALDAUF Karel 19 5 2 3 6 3 0
VAGNER Karel 3 3
KARAS Miroslav 10 5 5
PALKA Peter 19 5 2 5 4 3 0 0
KMENT Miloslav 12 1 1 0 2 2 3 2 3
HRUBÝ Václav 13 3 3 0 1 4 0 2 1
FIALA Richard 9 2 3 4 0
BROŽ Jiří 12 5 4 3 0
KAMENÍČEK Jan 11 1 1 1 1 4 0 4
CHARVÁT Martin 13 3 2 0 4 4
HAVELKA Miroslav 24 5 7 4 4 4 2 2
ČERVENÝ Josef 18 1 5 4 2 2 4 3
BÍLEK Luboš 25 5 5 2 2 6 2 6 3
VODSEĎÁLEK Tomáš 22 3 5 4 4 4 2 0 5
KONEČNÝ Jiří 5 0 5 0
JAROŠ Zdeněk 18 5 5 2 2 4
DROZD Lukáš 3 3
HYSKÝ Jan 21 3 5 6 2 2 5 2
SVĚCENÝ Petr 12 1 5 1 2 3
VODIČKA Petr 1 1
MACHÁČEK Vladimír 6 4 2
JANEBA Pavel 2 2
PAVLÍK Jan 8 3 5
FOLTÁN Jiří 16 5 3 3 1 2 3 2
VODSEĎÁLEK Adam 22 5 5 2 5 2 5 2
BERAN Aleš 22 3 5 6 2 4 4 0
HAIS Jan 3 3
HOŘEJŠÍ Miroslav 5 5
ŠMICER Vladimír 3 3
PAVLICA Martin 24 5 5 5 3 0 5 4
ZNOJIL Michal 5 5
BERGER Patrik 4 4
KRAMERIUS Michal 5 3 2
JAROLÍM Vlastimil
BARTOŇ Tobiáš 4 4
KAFKA Marek 11 1 3 2 5 0
SRB David 24 5 7 4 4 4 4 4
VRANA Hynek 10 3 3 0 4
SYNEK Radim 3 3
HABURA Jiří 23 5 4 4 4 4 6
SCIRANKA Milan 20 7 3 2 2 4 4 2 1 0
JAROLÍM Karel
ROUDENSKÝ Petr 8 1 1 6
IVAN Libor 8 4 4
KOHOUT Radek 2 2
PÁLKA Jozef 8 1 3 4
BABČÁK Peter 14 5 0 3 1 0 3 2
ORÁVIK Peter 7 3 4
HEIDLER Milan 3 3
NOS Marek
PAVELEC Petr 5 5
KUKLOVSKÝ Alexander 5 3 2
HORA Tomáš 10 5 5
VOŠVRDA Petr 4 4
SYMERSKÝ Jiří 6 6
HENSL Petr 4 4
JÍZDNÝ Tomáš 2 2
MÍČA Pavel 4 4
LHOTKA Petr 1 1
SKRČENÝ Jiří 1 1
TOPOL Milan 2 2
ROSENKRANZ Jan 4 4