JAMKOVKA

Skupiny

Skupina A

# Hráč Skóre Body
1 ČERMÁK Patrik 6 9
2 HYSKÝ Jan 4 6
3 DĚDEK Petr -2 1
4 VODSEĎÁLEK Adam -8 1

Skupina B

# Hráč Skóre Body
1 MACHÁČEK Vladimír 9 7
2 ČERVINKA Adolf -2 4
3 JAROŠ Zdeněk 2 4
4 KUPKA Jan -9 1

Skupina C

# Hráč Skóre Body
1 CHARVÁT Martin 6 9
2 FOLTÁN Jiří 5 6
3 CULEK Adam 0 3
4 PAVLICA Martin -11 0

Skupina D

# Hráč Skóre Body
1 PALKA Peter 2 7
2 BÍLEK Luboš 3 6
3 HAVELKA Miroslav 1 4
4 CULEK Jan -6 0

Skupina E

# Hráč Skóre Body
1 KMENT Miloslav 8 7
2 BÍLEK Petr 5 7
3 FIALA Richard -4 1
4 KARAS Miroslav -9 1

Skupina F

# Hráč Skóre Body
1 ČERVENÝ Josef 8 7
2 MRÁKOTA David 6 7
3 KRAMERIUS Michal -4 3
4 POTOCKÝ Robert -10 0

Skupina G

# Hráč Skóre Body
1 ŠMÍDA Jan 4 7
2 HRUBÝ Václav 4 6
3 KALHOUS Richard -2 4
4 KAFKA Marek -6 0

Skupina H

# Hráč Skóre Body
1 BŘEZINA Jiří 2 7
2 VODSEĎÁLEK Tomáš 8 6
3 HANZL Robert 0 3
4 KAMENÍČEK Jan -10 1
Kolo 1
Skupina Zápas Výsledek
A ČERMÁK Patrik - VODSEĎÁLEK Adam 4 - 0
A HYSKÝ Jan - DĚDEK Petr 1 - 0
B MACHÁČEK Vladimír - JAROŠ Zdeněk 0 - 0
B KUPKA Jan - ČERVINKA Adolf 0 - 0
C CULEK Adam - PAVLICA Martin 4 - 0
C CHARVÁT Martin - FOLTÁN Jiří 1 - 0
D BÍLEK Luboš - CULEK Jan 1 - 0
D HAVELKA Miroslav - PALKA Peter 0 - 0
E BÍLEK Petr - FIALA Richard 2 - 0
E KMENT Miloslav - KARAS Miroslav 6 - 0
F MRÁKOTA David - KRAMERIUS Michal 3 - 0
F ČERVENÝ Josef - POTOCKÝ Robert 6 - 0
G ŠMÍDA Jan - KALHOUS Richard 0 - 0
G HRUBÝ Václav - KAFKA Marek 3 - 0
H BŘEZINA Jiří - KAMENÍČEK Jan 0 - 0
H VODSEĎÁLEK Tomáš - HANZL Robert 4 - 0
Kolo 2
Skupina Zápas Výsledek
A ČERMÁK Patrik - DĚDEK Petr 1 - 0
A HYSKÝ Jan - VODSEĎÁLEK Adam 4 - 0
B MACHÁČEK Vladimír - ČERVINKA Adolf 4 - 0
B KUPKA Jan - JAROŠ Zdeněk 0 - 4
C CULEK Adam - FOLTÁN Jiří 0 - 1
C CHARVÁT Martin - PAVLICA Martin 2 - 0
D BÍLEK Luboš - PALKA Peter 0 - 1
D HAVELKA Miroslav - CULEK Jan 4 - 0
E BÍLEK Petr - KARAS Miroslav 3 - 0
E KMENT Miloslav - FIALA Richard 2 - 0
F MRÁKOTA David - POTOCKÝ Robert 3 - 0
F ČERVENÝ Josef - KRAMERIUS Michal 2 - 0
G ŠMÍDA Jan - KAFKA Marek 2 - 0
G HRUBÝ Václav - KALHOUS Richard 3 - 0
H BŘEZINA Jiří - HANZL Robert 1 - 0
H VODSEĎÁLEK Tomáš - KAMENÍČEK Jan 5 - 0
Kolo 3
Skupina Zápas Výsledek
A ČERMÁK Patrik - HYSKÝ Jan 1 - 0
A DĚDEK Petr - VODSEĎÁLEK Adam 0 - 0
B MACHÁČEK Vladimír - KUPKA Jan 5 - 0
B ČERVINKA Adolf - JAROŠ Zdeněk 2 - 0
C CULEK Adam - CHARVÁT Martin 0 - 3
C FOLTÁN Jiří - PAVLICA Martin 5 - 0
D BÍLEK Luboš - HAVELKA Miroslav 3 - 0
D PALKA Peter - CULEK Jan 1 - 0
E BÍLEK Petr - KMENT Miloslav 0 - 0
E KARAS Miroslav - FIALA Richard 0 - 0
F MRÁKOTA David - ČERVENÝ Josef 0 - 0
F POTOCKÝ Robert - KRAMERIUS Michal 0 - 1
G ŠMÍDA Jan - HRUBÝ Václav 2 - 0
G KAFKA Marek - KALHOUS Richard 0 - 1
H BŘEZINA Jiří - VODSEĎÁLEK Tomáš 1 - 0
H HANZL Robert - KAMENÍČEK Jan 5 - 0


JAMKOVKA

Výhra +1b Remíza 0bProhra -1b

Postupuje 32 hráčů (min 5 turnajů)

Jamkovka tabulka - Celkově

Pořadí Jméno Výhry Remízy. Prohry Body