Agentura GPA EVENT sro, která se již 16 let specializuje pouze na golf, je aktuálně s počtem 36 vlastních amatérských turnajů ,,made in GPA,, největší specializovanou promotérskou golfovou agenturou v ČR. Ideou zrodu společnosti byla snaha přinést amatérským hráčům všech úrovní a věku podpory zorganizované komerční i sportovní amatérské turnaje a tour. Golfové turnaje a akce považujeme za ideální místo pro sportovní vyžití, fyzickou a mentální relaxaci, setkávání se s přáteli av široké řadě i s obchodními partnery buď stávajícími nebo budoucími. Agentura GPA zajišťuje přímo organizaci golfových turnajů. Pořádá golfové individuální i firemní zájezdy tuzemské i zahraniční, spolupracujem při pořádání turnajů je ČGF v rámci MID a Senior tour. Naší filosofií je postarat se komplexně o potřeby hráčů v co nejvyšší kvalitě.

Zajišťujeme hráčům tréninky s golfovými trenéry i  získání zelené karty, doporučujeme kluby pro založení členství, radíme s návštěvou zahraničních golfových destinací is integrací golfu do osobního života. Novinkou je komplexní vedení hráčských statistik na turné a turnajích, které pořádáme.

Nejstarším a nejlepším produktem naší agentury je projekt GPA GOLF TOUR MASTERS . V letošním již 16. ročníku se v této prestižní sportovní tour na rány s vyrovnáním odehraje v základní části 13 turnajů na nejlepších hřištích v ČR, Rakousku a Slovensku. Finále je tříkolové a hraje se v prestižním resortu GC Fontána u Vídně a je doporučena hráčům (mužům) s HCP do 18.

 Pátým ročníkem také pokračuje GPA GOLF TOUR PLAYERS  , nový projekt ve stejném formátu jako je MASTERS. Tour, která se hraje také na rány s vyrovnáním je doporučena pro hráče s HCP nad 18. V základní části (7 turnajů) se bojuje o 6 postupových míst na finále, které je dvoukolové a hraje se v prestižním resortu GC Fontana u Vídně. Tour je doporučena sportovním hráčům všech úrovní.

Nejmladší ze serií GPA GOLF TOUR je série GPA LADIES, které se vyčlenila ze série PLAYERS a v roce 2023 jí čéká již třetí ročník  opět s rekordní účastí dam.

Nejsportovnějším formátem tour, který pořádáme společně s ČGF je GPA MID/SENIOR TOUR pro hráče nad 25 respektive 50 let . Tyto turnaje , které se počítají do amatérského žebříčku se hrají na rány a jsou vždy zařazena dvě soutěžní kola.  

Díky úzké spolupráci s  CK Golf Planet pořádáme i vlastní turnaje v zahraničí. Jsme vlastníci mezinárodní licence WAGC, což je neoficiální mistrovství světa amatérů ve hře na rány s vyrovnáním. Pořádáme národní kvalifikaci v rámci tour GPA Masters a Players. Letos v listopadu vezeme tým ČR do Kuala Lumpuru.

Pro celý náš tým není golf jen sportem, ale hlavně životním stylem.

Adolf Červinka
majitel agentury GPA, partner a hráčské turné

 

  Nabídka TOUR 2023
 

 

           


Kodex GPA - Hrajeme FAIR PLAY

Dodržujeme těchto 11 pravidel:

 1. Největším vítězstvím v GPA TOUR je dodržení kodexu “HRAJEME FAIR PLAY” – buďte se vítězem i vy!
 2. Neznalost pravidel neomlouvá, pravidla nosím s sebou stále v bagu.
 3. Dodržujeme startovní časy a jsme 10 min před startem připraveni na určeném odpališti.
 4. Sporné situace ohledně pravidel si řešíme na hřišti se případi, případně s rozhodčím, v případě sporu hrajeme alternativní míč.
 5. Za vlastní neznalost pravidel jsem odpovědný já, ne pořadatel, seznámím se s místními pravidly každého střediska.
 6. Není etické řešit soupeřovo "porušení pravidel" mimo hru, pokud tolerujeme porušování pravidel na hřišti, porušujeme pravidla také.
 7. Při problémové situaci na hřišti přistupuji ke snaze s cílem mu pomoci v rámci situace vyřešit vždy v jeho prospěch, není s ním cílem mu přiblížit "za každou cenu".
 8. Pokud se nejsme týká k záznamu, nedotýkejte se jeho označení ani vlastního vlastního míče.
 9. Budujeme čistotu značky GPA TOUR, neváháme potrestat jakékoli porušení pravidel, pomáháme tím hráči, sobě, GPA TOUR i golfu samotnému.
 10. Dodržujeme tempo hry, držíme si let před sebou stále na dohled, na turnaji můj zájem podléháme zájmu organizace celého turnaje.
 11. Hlásíme zřetelně po odehrání jamky své skóre zapisovali v pořadí: např. 5 – bogey, aby nedošlo k nedorozumění při zápisu.