Agentura  GPA EVENT s.r.o., která se již 15 let specializuje pouze na golf, je aktuálně s počtem 36 vlastních amatérských turnajů ,,made in GPA,,  největší specializovanou promotérskou golfovou agenturou v ČR. Ideou zrodu společnosti byla snaha přinést amatérským hráčům všech úrovní a věku špičkově zorganizované komerční i sportovní amatérské turnaje a tour. Golfové turnaje a eventy považujeme za ideální místo pro sportovní vyžití, fyzickou a mentální relaxaci, setkávání se s přáteli a v neposlední řadě i obchodními partnery buď stávajícími nebo budoucími. Agentura GPA zajišťuje přímo organizaci golfových turnajů. Pořádá golfové individuální i firemní zájezdy tuzemské i zahraniční, spolupracuje při pořádání turnajů  i s ČGF v rámci MID a Senior tour. Naší filosofií je postarat se komplexně o potřeby hráčů v co nejvyšší kvalitě.

Zajišťujeme dále i tréninky hráčům s golfovými trenéry i  zelené karty, doporučuje kluby pro založení členství, radíme s návštěvou zahraničních golfových destinací i s integrací golfu do osobního života. Novinkou je komplexní vedení hráčských statistik na tour a turnajích, které pořádáme.

Nejstarším a nejlepším produktem naší agentury je projekt GPA GOLF TOUR MASTERS. V letošním již 15. ročníku se v této prestižní sportovní tour na rány s vyrovnáním odehraje v základní části 13 turnajů na nejlepších  hřištích v ČR, Rakousku a Slovensku. Finále je tříkolové a hraje se v prestižním resortu GC Fontana u Vídně a je doporučena hráčům (mužům) s HCP do 18.

 Čtvrtým ročníkem také pokračuje GPA GOLF TOUR PLAYERS, nový projekt  ve stejném formátu jako je MASTERS. Tour, která se hraje také na rány s vyrovnáním je doporučena pro hráče s HCP nad 18. V základní části (8 turnajů) se bojuje o 6 postupových míst na finále, které je dvoukolové a hraje se v prestižním resortu GC Fontana u Vídně. Tour je doporučena sportovním hráčům všech úrovní.

Nejsportovnějším formátem tour, který pořádáme společně s ČGF je GPA MID/SENIOR TOUR pro hráče nad 25 respektive 50 let . Tyto turnaje , které se počítají do amatérského žebříčku se hrají na rány a jsou vždy zařazena dvě soutěžní kola.  

Díky úzké spolupráci s CK Golf Planet pořádáme i vlastní turnaje v zahraničí. Jsme vlastníky mezinárodní licence WAGC, což je neoficiální mistrovství světa amatérů ve hře na rány s vyrovnáním. Pořádáme národní kvalifikaci v rámci tour GPA Masters a Players. Letos v prosinci vezeme tým ČR do Mexika.

Pro celý náš tým není golf jen sportem, ale hlavně životním stylem.

Adolf Červinka
majitel agentury GPA, partner a hráč tour

 

  Nabídka TOUR 2021

 

           


Kodex GPA - Hrajeme FAIR PLAY

Dodržujeme těchto 11 pravidel:

 1. Největším vítězstvím v GPA TOUR je dodržení kodexu “HRAJEME FAIR PLAY" – staňte se vítězem i vy!
 2. Neznalost pravidel neomlouvá, pravidla nosím s sebou stále v bagu.
 3. Dodržujeme startovní časy a jsme 10 min před startem připraveni na určeném odpališti.
 4. Sporné situace ohledně pravidel si řešíme na hřišti se spoluhráči, případně s rozhodčím, v případě sporu hrajeme alternativní míč.
 5. Za vlastní neznalost pravidel jsem odpovědný já, ne pořadatel, seznámím se s místními pravidly každého resortu.
 6. Není etické řešit soupeřovo "porušení pravidel" mimo hru, pokud tolerujeme porušování pravidel na hřišti, porušujeme pravidla také.
 7. Při problémové situaci na hřišti přistupuji ke spoluhráči s cílem mu pomoci v rámci pravidel situaci vyřešit vždy v jeho prospěch, ne s cílem mu ublížit "za každou cenu".
 8. Pokud nejsme výslovně požádání k identifikaci, nedotýkejme se spoluhráčova ani vlastního míče.
 9. Pomozme budovat čistotu značky GPA TOUR, neváhejme potrestat jakékoli porušení pravidel, pomáháme tím hráči, sobě, GPA TOUR i golfu samotnému.
 10. Dodržujeme tempo hry, držíme si flight před sebou stále na dohled, na turnaji můj zájem podléhá zájmu organizace celého turnaje.
 11. Hlásíme zřetelně po odehrání jamky své score zapisovateli v pořadí: např. 5 – bogey, aby nedošlo k nedorozumnění při zápisu.