Soutež TaylorMade

Soutěž na 15. jamce

Soutěž se společností TaylorMade na jamce číslo 15

Vítěz celoroční soutěže získá driver dle vlastního výběru od společnosti TaylorMade.

Z každého turnaje se bude započítávat do celoročního žebříčku součet brutto a netto Stablefordových bodů na jamce číslo 15. Do konečného pořadí se bude započítávat pět nejlepších brutto + netto výsledků na jamce číslo 15 každého hráče (soutěže se bude odehrávat na 7 turnajích jednotlivců v základní části). V případě rovnosti bodů bude rozhodovat nižší HCP hráče.

Pořadí Hráč Celkem Golf Resort Karlštejn Casa Serena Penati Legend Penati Heritage Fontana Golf Club PGA National Prague Oaks Albatross Golf Resort Casa Serena WAGC Malaysia
NETOLICKÝ Tomáš 12 0 1 3 2 3 3
HANZL Robert 14 2 4 1 3 2 3 1
BÍLEK Petr 20 4 2 4 2 4 4 2 4
MATULA Miloš 8 3 5
DĚDEK Petr 24 6 4 3 5 6 3 3 2 0
ČERVINKA Adolf 15 0 0 3 0 2 5 3 2 0
CULEK Jan
CULEK Adam
BŘEZINA Jiří 20 4 4 4 4 4
KUPKA Jan 21 4 0 4 3 4 5 0 4
NOVÁK Vladimír 12 2 0 0 2 5 3 0
VALDAUF Karel 15 0 3 5 2 0 5
VAGNER Karel 4 4
KARAS Miroslav 16 8 8
PALKA Peter 19 0 1 7 4 5 2 0
KMENT Miloslav 18 2 2 2 3 4 7 0 2
HRUBÝ Václav 23 0 4 5 5 4 5 2 0
FIALA Richard 8 0 3 2 3
BROŽ Jiří 10 4 0 1 5
KAMENÍČEK Jan 16 6 4 0 3 2 0 1
CHARVÁT Martin 12 0 2 5 4 1
HAVELKA Miroslav 20 4 4 4 3 4 3 4
ČERVENÝ Josef 20 4 4 4 1 3 4 4
BÍLEK Luboš 22 4 4 4 4 6 4 4 2
VODSEĎÁLEK Tomáš 22 4 2 6 4 4 2 2 4
KONEČNÝ Jiří 11 4 4 3
JAROŠ Zdeněk 14 4 4 2 2 2
DROZD Lukáš 0
HYSKÝ Jan 21 4 4 4 3 4 5 2
SVĚCENÝ Petr 13 2 3 5 2 1
VODIČKA Petr 3 3
MACHÁČEK Vladimír 8 4 4
JANEBA Pavel 3 3
PAVLÍK Jan 3 3 0
FOLTÁN Jiří 15 4 2 0 3 2 3 3
VODSEĎÁLEK Adam 15 0 2 3 0 2 3 5
BERAN Aleš 20 4 4 4 4 4 4 4
HAIS Jan 4 4
HOŘEJŠÍ Miroslav 3 3
ŠMICER Vladimír 5 5
PAVLICA Martin 22 4 4 5 1 4 1 5
ZNOJIL Michal 0
BERGER Patrik 7 7
KRAMERIUS Michal 4 2 2
JAROLÍM Vlastimil
BARTOŇ Tobiáš 2 2
KAFKA Marek 16 6 4 0 3 3
SRB David 18 2 2 6 3 2 3 4
VRANA Hynek 14 4 2 3 5
SYNEK Radim 3 3
HABURA Jiří 18 2 4 2 4 4 4
SCIRANKA Milan 21 4 4 4 5 4 2 2 4 0
JAROLÍM Karel
ROUDENSKÝ Petr 2 2 0 0
IVAN Libor 4 1 3
KOHOUT Radek 4 4
PÁLKA Jozef 9 6 3 0
BABČÁK Peter 17 4 2 0 5 2 3 3
ORÁVIK Peter 2 0 2
HEIDLER Milan 2 2
NOS Marek
PAVELEC Petr 4 4
KUKLOVSKÝ Alexander 2 2 0
HORA Tomáš 5 2 3
VOŠVRDA Petr 2 2
SYMERSKÝ Jiří 4 4
HENSL Petr 2 2
JÍZDNÝ Tomáš 2 2
MÍČA Pavel 2 2
LHOTKA Petr 7 7
SKRČENÝ Jiří 5 5
TOPOL Milan 5 5
ROSENKRANZ Jan 3 3