Race to Fontána 2024

Card image cap

JAROŠ Sebastian


Body: 32 750 (Turnaje: 5)
Card image cap

NEMČKO Vladimír


Body: 24 167 (Turnaje: 5)
Card image cap

ROSENKRANZ Jan


Body: 8 500 (Turnaje: 4)
Card image cap

ROUDENSKÝ Petr


Body: 3 250 (Turnaje: 5)

Minimálni počet odehraných turnajů pro postup na finále je 4.

Pořadí Hráč Body

Hráči ktrrí nesplňují podmínku účasti na minimálním počtu turnajů pro postup na finále.

Pořadí Hráč Body
7 KÁRA Michal 28 000 (Turnaje: 1)
8 STŘÍLKA Jan 24 167 (Turnaje: 3)
9 RYS Libor 24 167 (Turnaje: 1)
10 JÍZDNÝ Antonín 21 000 (Turnaje: 3)
11 LIDICKÝ Martin 19 500 (Turnaje: 3)
12 JÍŠA František 18 000 (Turnaje: 2)
13 HRABAL Jiří 16 000 (Turnaje: 2)
14 MÜLLER Jaroslav 16 000 (Turnaje: 3)
15 STEINER Martin 13 375 (Turnaje: 1)
16 ANDERLE Leo 13 375 (Turnaje: 2)
17 KRZYŽANEK Michal 13 375 (Turnaje: 1)
18 MINAŘÍK Miroslav 13 375 (Turnaje: 1)
19 BEDNAŘÍK Petr 10 500 (Turnaje: 1)
20 VODIČKA Petr 10 500 (Turnaje: 2)
21 JANEBA Pavel 10 500 (Turnaje: 2)
22 NOVOTNÝ Richard 10 500 (Turnaje: 1)
23 PROCHÁZKA Petr 10 500 (Turnaje: 2)
24 HAVLENA Radek 10 500 (Turnaje: 1)
25 DOLEŽAL David 10 500 (Turnaje: 1)
26 MÁNEK Libor 8 000 (Turnaje: 2)
27 NOVÝ Stanislav 7 000 (Turnaje: 3)
28 ŠPIRAKUS Ivan 7 000 (Turnaje: 1)
29 DUBOVÝ Peter 7 000 (Turnaje: 2)
30 FLORIÁN Roman 5 250 (Turnaje: 2)
31 ŘEHÁK Jaroslav 5 250 (Turnaje: 1)
32 BENEŠ Petr 5 250 (Turnaje: 1)
33 SELUCKÝ Jaroslav 5 250 (Turnaje: 1)
34 KONEČNÝ Jiří 4 000 (Turnaje: 1)
35 LEŽAL Hynek 3 250 (Turnaje: 1)
36 ŠMERDA Petr 2 500 (Turnaje: 1)
37 BOŠEK Jiří 0 (Turnaje: 1)
38 PRIMUS Luděk 0 (Turnaje: 2)
39 HOLOMOUCKÝ Tomáš 0 (Turnaje: 3)
40 TUŽIL Jiří 0 (Turnaje: 3)
41 KOTYZA Jindřich 0 (Turnaje: 2)
42 VACULÍK Pavel 0 (Turnaje: 1)
43 PRIBULA Ján 0 (Turnaje: 1)
44 JANDÁK Jan 0 (Turnaje: 1)
45 TRČKA Lukáš 0 (Turnaje: 1)
46 MARTINEC Jaroslav 0 (Turnaje: 2)
47 URBÁNEK Ladislav 0 (Turnaje: 1)
48 VRBA Jiří 0 (Turnaje: 1)
49 PŮŽA Miroslav 0 (Turnaje: 1)
50 KAWULOK Zbyhněv 0 (Turnaje: 1)
51 ZAPLETAL Petr 0 (Turnaje: 1)
52 DUHÁČEK Miroslav 0 (Turnaje: 1)
53 VALOVIČ Libor 0 (Turnaje: 1)
54 JÍROVEC Jakub 0 (Turnaje: 1)
55 PAVLÍK Martin 0 (Turnaje: 1)
56 PEJSAR Martin 0 (Turnaje: 1)
57 KARBAN Tomáš 0 (Turnaje: 1)
58 MUSIL Radovan 0 (Turnaje: 1)
59 ZDRÁHAL Jindřich 0 (Turnaje: 1)
60 SVATUŠKA Marek 0 (Turnaje: 1)
61 SODOMKA Petr 0 (Turnaje: 1)
62 BEDRNA Radek 0 (Turnaje: 1)
63 BRADNA Václav 0 (Turnaje: 1)
64 SOUČEK Tomáš 0 (Turnaje: 2)
65 PETRŽÍLKA Artur 0 (Turnaje: 1)
66 FREMR Michal 0 (Turnaje: 1)
67 STŘIHAVKA Pavel 0 (Turnaje: 1)
68 PLATIL Tomáš 0 (Turnaje: 1)
69 IVANČO Jiří 0 (Turnaje: 1)
70 VACULÍK Martin 0 (Turnaje: 1)
71 PANOŠ Jiří 0 (Turnaje: 1)
72 KOŠTĚL Petr 0 (Turnaje: 1)
73 ADRIAN Stefan 0 (Turnaje: 2)
74 FABIAN David 0 (Turnaje: 1)
75 FIEDLER Aleš 0 (Turnaje: 1)
76 ZELÍSKA Jozef 0 (Turnaje: 1)
77 HAVRLANT Jiří 0 (Turnaje: 1)
78 SEBRALA Martin 0 (Turnaje: 1)
79 LEITNER Vendelín 0 (Turnaje: 1)
80 JALŮVKA Tomáš 0 (Turnaje: 1)
81 GREGOR Milan 0 (Turnaje: 1)
82 PARTYŠ Kristian 0 (Turnaje: 1)