Sedmidílná série midů a seniorů skončila dnes v Panorama Golf Resortu. Jednotlivé kategorie v závěrečném turnaji Masters vyhráli Attila Pál a Silvie Dittertová (MID), Marek Černý a Anna Dzurenda (SEN). Hole-in-one zaznamenal dnes Robert Fikar na 8. jamce River.

Závěrečnou letošní soutěž GPA Czech Mid & Senior Tourprovázelo s výjimkou sobotní dešťové přeháňky příjemné počasí, i když dnes chvílemi zlobil hráče nárazový vítr. Řada golfistů však předvedla výborné výkony a díky startům z obou devítek bylo i velmi brzy dohráno.

Vítězství v posledním sezónním zastavení vybojovali senioři Marek Černý (+13) a Anna Dzurenda (+15), v kategorii midů si vedli nejlépe Attila Pál (+7) a Silvie Dittertová (+13). Vítěznou dvojicí se stal Lukáš Vaněk a Zdeněk Jehlička.

„Máme za sebou pěkný víkend plný zajímavého golfu, navíc okořeněn hole-in-one v podání Davida Fikara,“ okomentoval krátce uplynulý víkend hlavní rozhodčí Vítězslav Štrouf.

Po poslední akci sezóny je také jasno o šampiónech celé sezóny v jednotlivých kategoriích:

Senioři: Milan Kotáb
Seniorky: Anna Dzurenda
Mid - muži: Attila Pál
Mid - ženy: Silvie Dittertová