Do finálového turnaje GPA Players postoupila pětice hráčů a jedna hráčka, a to ve složení Antonín Jízdný, Juraj Plechlo, Jiří Konečný,  Luděk Primus, Jaroslav Pour a Natálie Macháčková.

Na vítězství pomýšlel každý účastník finále, ale i tak se již před turnajem dávala největší šance trojici Antonín jízdný, Jiří Konečný a Juraj Plechlo. Již od prvních jamek se zdálo být jasné, že vítěze opravdu budeme hledat pouze v této trojici. Po první devítce prvního kola se ujal vedení obhájce vítězství Jiří Konečný, který zahrál velice solidních 49 ran brutto. Antonín Jízdný a Juraj Plechlo se však drželi na dostřel. To se však nedalo říci o zbylé trojici účastníků finále Macháčková, Primus, Pour, kteří již za 9 jamek nabrali ztrátu a na druhé devítce v tomto trendu pokračovali.

                V druhé polovině kola si Juraj Plechlo i Antonín Jízdný udrželi stabilní výsledky, a tak do klubovny dorazil Juraj Plechlo se score po odečtu +6 ran a Antonín Jízdný skončil o dvě rány zpět se score +8.  O vyrovnané první a druhé devítce však nemohl hovořit Jiří Konečný, na tří parové jamce číslo 11 zahrál osm ran a hlavně se mu nevydařila dvojice jamek 13 a 14, na kterých také zahrál neoblíbeného „sněhuláka“, se závěrečnou osmičkou na poslední jamce tak druhou devítku obešel za 59 ran brutto, tedy o rovných 10 ran hůře než první devítku. Tento výkon tak nakonec stačil na dělené druhé místo se score +8.          

                Po slunečném a teplém čtvrtečním dni, se hráči v pátek probudili do chladného a deštivého rána. Všech 6 hráčů vyrazilo do finálového kola, ale v nepřetržitém vydatném dešti bylo druhé kolo po cca hodině a půl přerušeno, aby bylo následně celé anulováno a zrušeno. Výsledek prvního kola se tedy stal konečným výsledkem turnaje a i celé tour. Vítězem se tak stal Juraj Plechlo. Svůj titul však jistojistě nebude obhajovat, protože již před startem finále ohlásil svůj přechod do kategorie Masters a bude tam tedy vstupovat s tou nejlepší vizitkou.