Je nám velkým potěšním představit jako dalšího nového partnera našich tour holičství Truefitt & Hill. V nadcházející sezóně se tak můžete těšit nejen na ceny od tohoto partnera, ale i na holičské služby, které pro Vás budou připraveny v rámci vybraných turnaju GPA MASTERS a PLAYERS.

Příběh nejstaršího holičství na světě, uznaný Guinnessovou knihou světových rekordů v roce 2014, začal v módním Mayfair v roce 1805, v roce Nelsonovy vítězné bitvy na mysu Trafalgar, zatímco na anglickém trůnu seděl král George III.

Během jedinečné historie Truefittu měla společnost tu čest sloužit panovníkům Velké Británie během devíti po sobě jdoucích vlád. Královské spojení pokračuje dodnes a je nám ctí držet královský rozkaz HRH vévody z Edinburghu.

 

Vzhledem k přísným standardům londýnské šlechty, kdy marnost a dobrá péče byly základním znakem gentlemana, nabídl Truefitt své náročné klientele novou úroveň služeb nepřekonatelnou kdekoli na světě. Od řady výjimečných produktů až po legendární holičské služby se vyvinulo dědictví a smysl pro inovaci, které dnes označují Truefitt & Hill za světového lídra v oblasti péče o muže.

 

Služby tohoto holičského salonu v Londýně využívá dokonce i britská královská rodina, a to již po celá desetiletí. Toto holičství najdete kromě Londýna ve více než 30 světových metropolích, kterými je například Chicago, Toronto, Kuala Lumpur, Canbera, Moskva, Šanghaj či Dili. V únoru 2020 se k nim přidala i Praha a naše luxusní holičství sídlí přímo na královských Vinohradech.