Dlouho očekávaná chvíle je tady . Dnes oznámila agentura GPA , že příští ročník 14.ročník GPA GOLF TOUR MASTERS nejenom bude, ale bude se premiérově hrát finále na tři kola ve Vídni na tradičním hřišti Fontana. Není to veliké překvapení, hráči a partneři tour dlouho po tomto volali a promotér je vyslyšel! Opět se tedy ukazuje, že pro GPA není cesta stagnace přijatelná.

,,Osobně považuji tento model  hrací systém i to, jak je hravý a soutěživý za  vrchol mojí produktové práce v GPA“ okomentoval novinku zakladatel tour a majitel promotérské agentury Adolf Červinka. „Chtěl jsem novému řediteli tour Davidovi Pavelkovi opravdu předat projekt v nejvyšší kondici a kvalitě. Dnes mohu při pohledu na program, soutěže a obsazení hráčů jen konstatovat, že půjde o nejlepší ročník v historii GPA“, dodává.

Tour však změnila i svoji kvalifikační část, propojila model European tour profesionálů, kde se hraje o turnaj v Dubaji ještě s modelem americké PGA , kde vítěz získává rány navíc. Tento spojený model naznačuje, jak dramatické budou turnaje v roce 2021.

Naskočil jsem do roku velkých změn, kdy majitelé GPA tlačí na kvalitu  servisu pro účastníky, partnery a hráče. Jsem moc rád, že tour má takovou podobu, jakou má, je na nejlepších hřištích ČR, Slovenska a Rakouska. Mám svoje nápady , kam tour posunout , ale to,  co nyní je, je skvělé a obchodně máme sezónu prakticky potvrzenou od všech partnerů, jejichž počet je 52. Tedy bude více času na zlepšení všeho co zlepšit lze, zejména servis, cateringové služby, ale hlavně herní systém, ten je dle mého neskutečně atraktivní , beru tedy hodnocení i  jako hráč“ komentuje svůj start v pozici ředitele tour David Pavelka.

Hráči se tedy mají na co těšit, v roce 2021 je čeká celkem 16 turnajových dnů ve třech zemích a při pohledu na program tour, nezbývá než souhlasit.

-GPA-