Dalším turnajem série GPA GOLF TOUR byl turnaj na Hluboké, kam se tour vrátila po několikaleté pauze.

V rámci turnaje CASTLE CUP  se bojovalo o dalších 500 tisíc bodů do žebříčku Race to Fontana.

Celý turnaj poznamenal déšť, ale i přesto bylo hřiště a zejména greeny ve výborném stavu.

Ve startovním poli nechyběl nikdo, kdo bojuje o postup do finále.

Turnaj se však vyvíjel zcela odlišně než všechny ostatní, od začátku se v čele turnaje objevili hráči, kteří v dosavadním průběhu tour nebodovali nebo nastoupili do tour poprvé.

Zejména dvojice „nováčků“ Vlastimil Jarolím a Marek Kafka předváděla skvělý golf. Oba hráči hráli výrazně nad své možnosti a bylo jen otázkou, jak hluboko pod par stlačí svoje skóre Do první devítky jim ještě skvěle sekundoval Adam Vodseďálek, ale na druhé devítce postupně kontakt s oběma hráči ztratil.

Ve finiši,  kdy Vlastimil Jarolím zahrál na poslední jamce bogey a Marek Kafka par, se rozhodlo, že tím šťastným bude Marek Kafka. Ten současně vytvořil rekord tour s výsledkem ( -9) po odečtu HCP a zapsal se tak nesmazatelně do 13 leté historie tour.

Na druhém místě skončil Vlastimil Jarolím ( -7 ), o třetí místo se dělilo se skóre ( -2) hned 5 hráčů Adam Vodseďálek, Miloslav Kment, Václav Hrubý, Peter Pálka a Petr Žižka.

Turnaj měl výbornou úroveň a řadu velkých překvapení. Žebříček Race to Fontana se pěkně promíchal a do TOP 20 se probojovalo mnoho nových hráčů.