Poprvé v rychlém tempu zamířila GPA GOLF TOUR  2021 do Rakouska do resortu Haugschlag na místní dvě mistrovské 18 jamkové hřiště.

Perfektně připravené hřiště a skvělé ideální slunečné počasí zaručovalo dva dny skvělého golfu.

V tom prvním se hrál klasický turnajový formát jednotlivců.

V čele žebříčku se usadili oba vítězové úvodních turnajů Peter Palka (SK) a Martin Charvát (ČR), oba na úvod sezóny předvádějí skvělý golf.

Od začátku tour se jasně ukazuje, že hráči ze Slovenska budou jistě velkým oživením hráčského pole. Jak pořadatelé avizují, rádi by získali pro GPA i další kvalitní zahraniční hráče.

To jednoznačně potvrdil i turnaj na Haugschlagu na hřišti NEW, kde exceloval další hráč ze Slovenska Juraj Plechlo, vítěz loňského ročníku PLAYERS. Ten zahrál skvělých 82 ran (-4) a jasně turnaji dominoval. Je to jeh premiérové vítězství na MASTERS.

Na druhém místě skončil jako další překvapení Jan Kupka, ten zahrál velmi kvalitních 79 ran (-2) a poprvé výrazněji na tour bodoval.

Třetí skončil Peter Pálka 82 (par), který tak opět bodoval a významně si tak vylepšuje svoji pozici na žebříčku. V paru skončili také další silní hráči Martin Charvát, Petr Bílek a Josef Červený.

Turnaj, který se velmi povedl tak znovu napověděl, se kterými hráči se letos musí počítat mezi favority celé tour.

Určitě aktuálně nejlepší formu má těchto 5 hráčů - P.Palka, M.Charvát, K.Valdauf , T. Vodseďálek a Adam Vodseďálek .

Na tour v prvních turnajích hrálo zatím 70 hráčů z ČR a SK.

  

více fotek z turnaje  Masters a Players na Haugschlagu naleznete na následujícím odkazu

GALERIE

-GPA-