Za pro letošní Tour nezvykle teplého a slunečného dne pokračovala série GPA PLAYERS 2020 na skvěle připraveném hřišti Golf & Ski Resort Ostravice již pátým turnajem. To turnaje se tentokrát zapojilo 42 hráčů a hráček a ve startovní listině nechyběl loňský celkový vítěz Jiří Konečný, ani vítězka předchozího turnaje na Hluboké Natálie Macháčková.  Natálie i tentokrát hrála skvělý golf a dlouho to vypadalo, že by si mohla připsat již druhé vítězství v řadě. Bohužel však po skvělé první devítce, kterou zahrála v paru,  své suverénní průběžné vedení neudržela.  Její naděje překazila nezvládnutá  čtyřparová jamka číslo 11,  na které zahrála devět ran, a nakonec v turnaji skončila dělená druhá společně s Lumírem Wolterem a Zbyhněvem Kawulokem se score -4 po vyrovnání. O ránu tentokrát zvítězil Antonín Jízdný, který tak svůj premiérovy letošní start na GPA PLAYERS přetavil ve vítězství. Ke svému vítězství došel poněkud nenápadně, kdy po první devítce figuroval ve druhé desítce se score Evan par, ale po zlepšení na devítce druhé, kterou zahrál o 5 ran lépe, se mohl radovat z vítězství.

V kategorií hraných na stablefordy zvítězila v kategorii A (HCP 0-23.0) Natálie Macháčková se ziskem 42 bodů, následovaná Zbyhněvem Kawulokem a Jiřím Wolterem, kteří uhráli shodně 40 bodů. Kategorii B ( HCP 23.1 – 54) ovládl Michal Kosnar 44 bodů před celkovým vítězem Antonínem Jízdným 41 bodů a na třetím místě skončila Hana Jakubovichová se ziskem 38 bodů.