Na tradičním hřišti Olšova vrata u Karlových Varu se uskutečnil předposlední díl základní části GPA PLAYERS 2020. Ve startovním poli se sešlo historicky nejvíce hráčů od vzniku této tour, konkrétně do turnaje vstoupilo 65 hráčů a hráček.  Do turnaje naopak nezasáhl aktuální leader pořadí Race to Fontana Antonín Jízdný a ani obhájce vítězství Jiří Konečný. V turnaji se naopak představila celá řada hráčů a hráček, pro které to byla na GPA Players premiéra a díky výkonům se jejich jména ve výsledkové listině neztratila, ale právě naopak hned pět nováčku obsadilo první místa v celém turnaji.

Nejúspěšněji si vedl  Pavel Lacko, který zahrál hřiště za 87 ran, což po vyrovnání handicapu znamenalo krásné skóre -3. O ránu zpět skončili na děleném druhém místě Vladimír Zelenka a manželka celkového vítěze Zuzana Lacková. Pro manžele Lackovy to tak byl velice úspěšný turnaj, nejen že, obsadili první dvě místa v kategorii na rány s vyrovnáním, ale i díky rozdílným handicapům  si pan Lacko odnesl i vítězství v kategorii A hrané na stablefordy a paní Lacková v kategorii B obsadila druhé místo.

Základní část GPA PLAYERS vyvrcholí 3. 9. 2020 na hřišti Golf Resortu Albatross, kde se bude rozdělovat rovný jeden milión bodu do žebříčku Race to Fontana a po tomto turnaji již budeme znát kompletní složení finalistů, kteří se utkají na konci září na Fontaně o vítězství celé tour.

Výsledky kategorii hraných na stablefordy:

Kategorie A (HCP 0 -20.7)

  1. Pavel Lacko 39 STB
  2. Tomáš Holomoucký 38 STB
  3. Vladimír Zelenka 38 STB

Kategorie B (HCP 20.8 – 54)

  1. Michal Materna 38 STB
  2. Zuzana Lacková 38 STB
  3. Martin Lidický 36 STB