Série GPA Masters 2020 vrcholí jako již tradičně na hřišti Golf Clubu Fontana. Po prvním kole vede s náskokem 2 rán Tomáš Vodseďálek, který jako jeden z mále dokázal hřiště zahrát bez výraznějších chyb.  Na průběžné druhém místě se zatím drží Adolf Červinka, který se však nevyvaroval smolnému triple bogey na jamce číslo 13. Jamka číslo třináct se dnes stala osudnou pro celou řadu hráčů. Karel Valdauf, který v průběhu dne s náskokem vévodil průběžnému pořadí se score -4 na této jamce zahrál dokonce 9 ran a to odstartovala jeho volný pád pořadím, až na průběžné osmnácté místo se score +14 ran.Výsled triple , nebo hůře na této jamce zahrál i Peter Palka , Jan Kameníček a Richard Kalhous.

Dvojici Vodseďálek Červinka v posledním finálovém flightu doplní Jan Šmída, který po prvním kole ztrácí 3 rány na vedení.  Do boje o vítězství však budou chtít zasáhnout minimálně i hráči z předposledního flightu, který je ve složení Petr Bílek, Petr Svěcený a Martin Charvát, což je mimochodem vítěz posledního turnaje kategorie Major, právě zde na Fontaně.

 

Jak se bude hráčům dařit a kdo se stane vítězem třináctého ročníku GPA Masters můžete opět sledovat online na našem webu a aplikaci v pátek od 9:20, kdy startuje druhé kolo.

 

-GPA-