Druhý den finále GPA Masters na Fontaně hráče přivítalo velice větrné počasí, a i díky tomu se v průběhu druhého kola značně provětrala výsledková listina. Do druhého kola vstupoval s náskokem dvou ran Petr Bílek před Adolfem Červinkou  a o další ránu zpět byl Josef Červený. 

Petr Bílek v náročných podmínkách bohužel nezopakoval výkon z prvního kola, kdy zahrál 75 ran brutto a po výsledku 84 ran klesl na pátou pozici již s propastnou ztrátou 10 ran na Josefa Červeného. Ten zahrál kolo jako by ani nefoukal silný vítr. Bez žádné zásadní chyby obešel kolo za 76 ran brutto tedy -1 na kolo po odečtu a vytvořil si tak báječnou pozici pro třetí kolo do kterého bude nastupovat s náskokem 6 ran na Adolfa Červinku. Ten může po dnešku litovat zaváhání na jamkách šest sedm a osm, kde si připsal dvakrát duble a jedno triple bogey jinak i jeho hra snesla ty nejpřísnější měřítka a jistě se tak ve třetím kole ještě pokusí Pepovi cestu za titulem šampiona GPA Masters 2021 co nejvíce zkomplikovat. Sekundovat se mu budou snažit i Milan Sciranka a Jiřím Březinou, kteří jsou o další dvě rány zpět, ale vzhledem k tomu, že i na třetí kolo předpověď počasí slibuje nárazově silný vítr a hlavně bude rozhodovat kolik hráčům po dvou náročných dnech zůstalo jak fyzických tak i psychických sil.

Třetí kolo startuje opět v 9:00 prvním flightem Ladies Cupu, kde je zatím ve vedení s komfortním náskokem osmy ran Hana Foltánová. Po nich příjdou nařadu finalisté GPA Players, i  zde je zatím situace poněkud jednoznačná. Sběratel vítězství Tonda Jízdný si v prvním kole vybodoval náskok devíti ran a soupeři už budou muset spoléhat na nějaký zásadní Tonduv kolaps, aby měli šanci ho z první příčky sesadit.  Po nich už příjde na řadu nejprestižnější GPA Masters a flight s vedoucími hráči přijde na hřiště v 10:40.

Vše budete moct opět online sledovat na stránkách www.gpa.cz