Na úžasném hřišti Adamstal se odehrál třetí turnaj GPA Masters, který se hrál ve dvojicích, tentokrát se hrálo klasickým formátem Texas Scramble. Po deštivém turnaji na Fontaně na hráče tentokrát čekalo velice příjemné polojasné počasí.

Před turnajem se mezi okruh favoritů řadila hlavně dvojice Tomáš a Adam Vodseďálkovi, a pak také dvojice Miroslav Havelka a Luboš Bílek.

Po první devítce se však v čele ocitla poněkud nečekaná dvojice ve složení Petr Kříž a Lukáš Lichtenberk, která na první devítce zahrála score -1, což spolu s odečtem čtvrtiny jejich HCP stačilo na průběžné vedení. V druhé polovině turnaje se jim však již nedařilo vytvářet si příležitosti na scorování, a kvůli ztrátám na jamkách 12 a 15 obsadili konečné 8 místo.

Dlouho to pak vypadalo na výhru dvojice Adolf Červinka a Petr Dědek, kteří v průběhu turnaje zaznamenali 2 bogey a 4 birdie jinak samé pary, což jim stačilo spolu s odečtem HCP na vedení před dvojící Petr Bílek Karel Valdauf.

Na vítězství to nakonec nestačilo, protože jedna dvojice předvedla ten den naprosto bezchybný výkon. Byla to dvojice ve složení Miroslav Havelka a Luboš Bílek, kteří zaznamenali čistou scorekartu s pěti birdie, a zaslouženě tak zvítězili s náskokem více než jedné rány.