Na podmáčeném hřišti Golf Clubu Hluboká nad Vltavou, se uskutečnil další díl série turnajů GPA PLAYERS 2020. I přes vydatné deště bylo hřiště ve skvělé kondici, kdy hlavně greeny svou rychlostí 10,5 stopy většinu hráčů příjemné překvapily. Celý turnaj ovládla poměrně přesvědčivě Natálie Macháčková, která v kategorii na rány s vyrovnáním zahrála celkové score -7 ran pod par hřiště. A to její výsledek mohl být ještě lepší, protože první devítku, až na dvě boggie, šla ostatní jamky v paru. Druhou devítku zahájila čtyřmi pary v řadě, bohužel však na jamkách 14, 15 a 16 vypadla lehce z tempa a v součtu na těchto jamkách ztratila hned pět ran. Naštěstí pro ni se z drobného výpadku rychle oklepala a kolo zakončila birdie na poslední jamce. Na druhém místě skončil loňský celkový vítěz Jiří Konečný, čímž se dostal do průběžného vedení v pořadí Race to Fontana a má dobře nakročeno za obhajobou.

V kategoriích hraných na stablefordy zvítězila v kategorii A (HCP 0-23) se ziskem 43 bodů Natálie Macháčková, na druhém místě skončil Dalimil Remunda (38 STD) a třetí místo obsadila Eva Kynčlová (37 STB) V kategorii B (HCP 23.1 – 54) ovládl Jaroslav Martinec (45 STB), druhý skončil Boleslav Buzek (43 STB) a poslední místo na stupni vítězů obsadil Jiří Vančura (41 STB).