Na skvělě připraveném hřišti Casa Sereně se uskutečnil již druhý díl série GPA Golf Tour PLAYERS 2020. Již podle startovní listiny, kdy se zaregistrovalo rekordního 59 hráčů a hráček bylo zřejmé, že na vítězství a tím i největší příděl bodů bude do Race to Fontana potřeba opravdu kvalitní výsledek.

Tím nejúspěšnějším se nakonec v kategorii na rány s vyrovnáním stal Tomáš Holomoucký, který i přes drobné zaváhání na první jamce s parem čtyři, kterou zahrál hned na sedm úderů, dokázal stabilní hrou bez dalších vážnějších zaváhání zakončit den se skóre 95 ran. Po vyrovnání se tak mohl pyšnit skvělým výsledkem -2.

Mimo hlavní kategorii na rány s vyrovnáním, se již tradičně soutěžilo i ve dvou kategoriích na stablefordy.  První kategorie "A" byla tentokrát určena pro handicap do 20.4, druhá kategorie "B" od handicapu 20.5 do 54. V kategorii "A" byl nejúspěšnější opět Tomáš Holomoucký a v kategorii "B" po zisku velice hezkých 42 stablefordových bodů zvítězila Radka Dvořáková.

Další tentokrát již třetí turnaj GPA Golf Tour PLAYERS se uskuteční již šest dní po turnaji na Case Sereně a to na náročném hřišti v Ypsilon Golf Resort Liberec, kde budeme napjatě očekávat, zda se na čelní příčky opět propracuje loňský celkový vítěz Jiří Konečný, který má zatím poněkud vlažný start do sezóny, ale po dvou turnajích rozhodně není třeba dělat závěry, protože do konce základní části turnajů zůstává ve hře ještě opravdu velká porce bodů.

 

Výsledky Kategorie A:

Tomáš Holomoucký    38 STB

Martin Páral                   37 STB

Petr Kočí                          36 STB

 

Výsledky Kategorie B:

Radka Dvořáková     42 STB

Petr Sodomka           39 STB

Jan Kruliš                     36 STB