Pod zámkem v Hluboké nad Vltavou se na hřišti místního klubu uskutečnil druhý turnaj letošního ročníku GPA Mid & Senior Tour 2020.

V kategorii mid amatérů to dlouho po druhém kole vypadalo na vítězství Zdeňka Jehličky, který druhé kolo zahrál za 70 ran.  A bylo by to pro něj již druhé vítězství v letošní tour. Nakonec se však z vítězství neradoval, protože po dvou kolech skončila na stejném score 150 ran hned trojice hráčů. Spolu se Zdeňkem Jehličkou (80 + 70) se do rozstřelu dostal Jan Šmída (77 + 73) a hráč místního klubu Vladimír Škoda (74 + 76). O vítězi rozhodla hned první jamka, na které Vladimír Škoda zužitkoval znalost místních greenů a po proměnění sedmimetrového puttu do birdie se radoval z vítězství.

V kategorii Mid amatérek si druhé letošní vítězství si s pohodlným náskokem 7 ran připsala čerstvá mistryně republiky Silvie Dittertová (77 + 75), druhé místo obsadila Simona Kloubová (78 + 81) a třetí místo získala Linda Sázavská (90 + 84).

Také v mužské seniorské kategorii byly výsledky těsné. Nakonec se z vítězství o jedinou ránu radoval Dan Špaček (75+84). O druhém hráči rozhodlo lepší finálové kolo Milana Kotába (80+80), bronz tak bral Michael Závěrka (77+83).

Do turnaje seniorek se přihlásila pouze jedna hráčka a tak si vítězství odnesla Michaela Záhumenská  (84+79).

Třetí díl série se bude hrát na obou hřištích Prosper Golf Resort Čeladná a vzhledem k ohlášené neúčasti dominantní Silvie Dittertové, bude cesta k vítězství v kategorii Mid amatérek otevřená dalším hráčkám ve startovním poli.