Druhé finálové kolo GPA Masters, mělo poměrně nečekaný průběh a to hlavně díky výborným výkonům hráčů, které před sezónou málo kdo pasoval na favority tohoto ročníku. Těmito hráči byli Karel Valdauf a také Jan Kupka. Druhý jmenovaný zahrál druhé kolo s výsledkem -4, byl tak ze všech hráčů nejlepší a posunul se o plných sedm pozic vzhůru v celkovém pořadí. Do posledního kola si tímto výkonem a celkovým skóre -18 ran  zajistil místo v závěrečném flightu, společně s Milanem Scirankou ( průběžně skóre -17), tomu se ve druhém kole dařilo o něco méně, než v kole prvním a pohoršil si o tři rány. Zejména ho může mrzet chyba na druhé jamce s parem tři, kde poslal rovnou dva míče do vody a bylo z toho nepopulární quatro. 

Jako úplně poslední do třetího kola nastoupí Adam Vodseďálek, ten i ve druhém kole ukázal, že se dokázal na finále připravit naprosto ukázkově. Sice nezahrál tak famozní číslo jako v kole prvním a to hlavně díky dvěma double bogie na jamkách 14 a 15, ale i tak z toho byl výsledek -1 rány na kolo a vedení o dvě rány před Honzou Kupkou. Pořád tak má před finále vše ve svých rukou a může stále žít svůj sen, že napodobí svého otce, který dokázal GPA Masters vyhrát v roce 2020. Tím by se také stal suverénně nejmladším vítězem v šestnáctileté historii GPA Masters.

V posledním kole se tlak na hráče bude i nadále stupňovat a tak ani hráči na dalších pozicich nemusí ještě házet flintu do žita, tedy v tomto případě hole do bunkeru. Reálnou naději při zaváhání hráčů v posledním flightu pořád má minimálně pětice dalších hráčů, kteří všichni znají ten pocit zvítězit ve finále GPA Masters. Těmito hráči jsou Václav Hrubý a již dříve zmíněný Karel Valdauf ( oba průběžné score -17), Petr Bílek ( -16),  Josef Červený (-13) a také obhájce loňského vítězství Petr Dědek, ten má před závěrečným kolem skóre -12 ran.

Závěrečné kolo startuje v 9:50  a opět budete mít možnost sledovat online výsledky, jamku po jamce na našem webu. Závěrečný flight pak vstoupí do hry v 10:50.