Vážení hráčí,

S radostí Vám představujeme nového partnera GPA GOLF TOUR 2021 společnost ENERVIT - specialistu na výživu pro sportovce. V rámci našich tour se tak můžete těšit na produkty tohoto výrobce.

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál. Celé spektrum produktů Enervit je jednoduše přehledné a hravě pokryje celý váš sportovní výkon:

 

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních od hobíků po profesionály. Na Enervit spoléhá třeba řada cyklistů i celých cyklistických týmů včetně Trek-Segafredo a UAE Team Emirates s loňským vítězem Tour de France Tadejem Pogačarem. Enervit používá i mistryně světa v zimním i terénním triatlonu Helena Karásková (Erbenová), mistr světa a Evropy na divoké vodě Vít Přindiš, dvojnásobný olympijský medailista v kanoistice Daniel Havel nebo několikanásobný mistr republiky v maratonu a půlmaratonu Vít Pavlišta.

Na špičkovou sportovní výživu Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty, spoléhají i účastníci prestižních sportovních akcí, jako je lyžařská Jizerská 50 a celý seriál SkiTour, běžecký seriál Běhej lesy nebo cyklistický závod ČT Author Cup a Malevil Cup. 

Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů a kempů, článků o výživě nebo o správném tréninku. Veškeré tyto aktivity zastřešuje projekt Sportuj lépe.