Soutež Cacao Prague + Černá Madona

Soutěž na 9. jamce

Soutěž se společnostmi Cacao Prague a Černá Madona na jamce číslo 9

Vítěz celoroční soutěže získá poukaz v hodnotě 1000 Kč do podniků Cacao Prague a Černá Madona.

Na každém turnaji bude vyhodnocen nejlepší hráč systémem součtu brutto + netto stablefordových bodů na 9. Jamce, který získá poukaz v hodnotě 500 Kč na konzumaci v Cacao Prague a Černá Madona. Po každém turnaji bude aktualizován celoroční žebříček. Do konečného pořadí se bude započítávat pět nejlepších brutto + netto výsledků na jamce číslo 9 každého hráče (soutěže se bude odehrávat na 7 turnajích jednotlivců v základní části). V případě rovnosti bodů bude rozhodovat nižší HCP hráče.

Pořadí Hráč Celkem Golf Resort Karlštejn Casa Serena Penati Legend Penati Heritage Fontana Golf Club PGA National Prague Oaks Albatross Golf Resort Casa Serena WAGC Malaysia
NETOLICKÝ Tomáš 19 5 3 1 0 5 5
HANZL Robert 21 3 5 0 1 5 5 3
BÍLEK Petr 22 2 6 4 4 4 3 4 4
MATULA Miloš 8 5 3
DĚDEK Petr 19 1 3 5 0 5 1 0 5 0
ČERVINKA Adolf 19 3 5 5 3 3 1 1 3 0
CULEK Jan
CULEK Adam
BŘEZINA Jiří 14 2 0 4 3 5
KUPKA Jan 23 5 5 1 5 3 3 5 0
NOVÁK Vladimír 21 3 3 3 5 1 5 5
VALDAUF Karel 15 1 3 0 5 3 3
VAGNER Karel 0
KARAS Miroslav 4 1 3
PALKA Peter 23 5 1 5 7 5 0 0
KMENT Miloslav 18 3 3 0 0 5 3 4 0
HRUBÝ Václav 19 0 3 3 1 5 3 5 3
FIALA Richard 18 7 3 5 3
BROŽ Jiří 11 5 5 0 1
KAMENÍČEK Jan 15 3 3 3 1 1 5 1
CHARVÁT Martin 14 3 4 1 5 1
HAVELKA Miroslav 18 1 4 0 2 3 5 4
ČERVENÝ Josef 21 3 0 4 4 5 3 5
BÍLEK Luboš 22 3 0 2 4 5 3 6 4
VODSEĎÁLEK Tomáš 21 4 4 4 4 5 3 4 2
KONEČNÝ Jiří 9 3 5 1
JAROŠ Zdeněk 12 2 4 2 2 2
DROZD Lukáš 3 3
HYSKÝ Jan 26 5 1 4 0 5 7 5
SVĚCENÝ Petr 10 1 0 1 5 3
VODIČKA Petr 3 3
MACHÁČEK Vladimír 9 7 2
JANEBA Pavel 3 3
PAVLÍK Jan 6 3 3
FOLTÁN Jiří 17 5 0 3 0 3 1 5
VODSEĎÁLEK Adam 21 5 3 5 0 5 3 1
BERAN Aleš 21 4 4 4 0 5 3 4
HAIS Jan 0
HOŘEJŠÍ Miroslav 1 1
ŠMICER Vladimír 5 5
PAVLICA Martin 15 1 3 3 0 5 1 3
ZNOJIL Michal 1 1
BERGER Patrik 5 5
KRAMERIUS Michal 6 3 3
JAROLÍM Vlastimil
BARTOŇ Tobiáš 3 3
KAFKA Marek 15 3 1 1 5 5
SRB David 23 5 0 0 3 7 5 3
VRANA Hynek 14 3 5 3 3
SYNEK Radim 5 5
HABURA Jiří 16 2 4 4 0 2 4
SCIRANKA Milan 19 3 2 2 0 5 5 4 2 0
JAROLÍM Karel
ROUDENSKÝ Petr 8 3 5 0
IVAN Libor 3 0 3
KOHOUT Radek 4 4
PÁLKA Jozef 11 1 7 3
BABČÁK Peter 16 5 5 0 0 1 0 5
ORÁVIK Peter 6 5 1
HEIDLER Milan 0
NOS Marek
PAVELEC Petr 2 2
KUKLOVSKÝ Alexander 5 5 0
HORA Tomáš 6 5 1
VOŠVRDA Petr 6 6
SYMERSKÝ Jiří 3 3
HENSL Petr 1 1
JÍZDNÝ Tomáš 3 3
MÍČA Pavel 7 7
LHOTKA Petr 3 3
SKRČENÝ Jiří 7 7
TOPOL Milan 3 3
ROSENKRANZ Jan 3 3